E-SHOP

Možnosti dopravy

Informace k doručení

K odeslání Vaší zásilky dochází následující den od obdržení objednávky na dobírku či obdržení platby za objednávku v případě převodu na účet. O odeslání balíčku budete informováni e-mailem včetně čísla zásilky!

Rozesíláme po celé České republice a Slovensku.

Ceny níže jsou bez příplatku za dobírku 40Kč! Při platbě předem příplatek neúčtujeme.

Česká pošta - Doporučená zásilka do České republiky

Zásilka Vám dojde až domů, pokud nebudete zastiženi, tak jej lze vyzvednout na nejbližší poště. Vždy Vám zasíláme i číslo zásilky, takže víte, kde zásilka je, tudíž pokud ještě balík nedorazil, možná už čeká na poště právě na vás, vždy je lepší si stav zkontrolovat. Doručení je 1 den po odeslání.

Cena: 60 Kč

Česká pošta - Doporučená zásilka na Slovensko (pouze platba předem)

Zásilka Vám dojde až domů skrze Slovenskou poštu, pokud nebudete zastiženi, tak jej lze vyzvednout na nejbližší poště. Vždy Vám zasíláme i číslo zásilky, takže víte, kde zásilka je, tudíž pokud ještě balík nedorazil, možná už čeká na poště právě na vás, vždy je lepší si stav zkontrolovat. Doručení je 3 dny po odeslání. Cena platí pro zásilky do 250g. Zasíláme pouze pro platbě předem na náš Slovenský účet, protože dobírka je dalších cca 10 EUR, což se nevyplatí.

Cena: 130 Kč

Osobní převzetí Praha (Vinohrady)

Pokud chcete obdržet vaší zásilku co nejrychleji, neváhejte objednat a posléze si vyzvednout vaší zásilku u nás na výdejním místě pro Prahu na Vinohradech, zde máme vše skladem. Jsme cca 50m od mhd Vinohradská tržnice, více informací jak se k nám dostat najdete na stránce Výdejní místo v Praze.

Cena: ZDARMA

Možnosti platby

Nově nabízíme možnost platby i v EUR, nejen CZK!

Platba převodem na náš účet

Obratem po objednání obdržíte platební údaje a po obdržení platby na náš účet vám bude balík odeslán.

bez příplatku

Dobírkou - platíte při převzetí

Balík platíte při převzetí od České pošty, po objednávce není třeba nic už dále provádět, balík zasíláme následující pracovní den.

příplatek 40Kč k ceně poštovného

Hotovost

Platíte při převzetí na výdejním místě prodejny GourmetKáva, poplatek je symbolický a slouží na obsluhu výdejního místa. Chcete-li ušetřit, zvolte platbu převodem pro vyzvednutí zdarma.

příplatek 10Kč